O NÁS


Naša spoločnosť A-Z Lines s.r.o. bola založená s jediným cieľom - poskytnúť najlepšiu prepravu zamestnancov pre vašu firmu.

Ako sme sa dostali k tomuto nápadu? Boli sme svedkami mnohých nepríjemností, ktoré zamestnanci museli pretrpieť pri cestovaní do práce. Dlhé čakanie na verejnej doprave, zlá dostupnosť a nekomfortné podmienky - to všetko sa nám zdalo byť neakceptovateľné.

Preto sme sa rozhodli založiť spoločnosť, ktorá bude ponúkať rýchlu, spoľahlivú a pohodlnú prepravu zamestnancov. Naši ideálni zákazníci sú firmy, ktoré si vážia svojich zamestnancov a chcú im poskytnúť najlepšie podmienky pre cestovanie do práce.

Čo nás robí jedinečnými? Naša spoločnosť sa odlišuje od konkurencie tým, že sa snažíme prispôsobiť sa potrebám každého zákazníka. Sme flexibilní a dokážeme prispôsobiť sa rôznym požiadavkám.

Okrem toho, naše vozidlá sú vybavené najmodernejšími technológiami a poskytujeme aj možnosť sledovať polohu autobusu v reálnom čase.

Prečo by si zákazníci mali vybrať práve nás? Pretože sme tu pre nich. Sme tu preto, aby sme im uľahčili život a poskytli im najlepšiu možnú službu. Sme tu preto, aby sme im ukázali, že aj cestovanie do práce môže byť príjemné a bezproblémové.

Takže ak hľadáte spoľahlivého partnera pre prepravu vašich zamestnancov, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás!

S pozdravom

A-Z Lines s.r.o.


.